Brrr... Knives

Jestem „knifemakerem”, a nie fabryką czy manufakturą.

Wykonuję składane noże custom w pojedynczych egzemplarzach. Mogę wykonać tylko kilka noży składanych w miesiącu. Ponieważ lista oczekujących rośnie szybciej niż jestem w stanie realizować zamówienia postanowiłem zmodyfikować i usystematyzować politykę sprzedaży.

Od 2016.02.17, przestaję przyjmować zapisy na listę zamawiających. By ułatwić możliwość zakupu, chętni będą mogli nabyć nóż na trzy sposoby:

I. Przed ukończeniem wykonywania noża przeznaczonego na sprzedaż opublikuję stosowną informację i aktualną cenę wersji podstawowej danego modelu w grupie BrrKnives for sale na FB

https://www.facebook.com/groups/481859538673314/?fref=ts

na Instagramie

https://www.instagram.com/brrknives/

oraz na USNie i Bladeforums.

Z uwagi na fakt, że zainteresowani moimi nożami mieszkają w wielu strefach czasowych, będę używał tzw. “złotej godziny”, czyli 15:00 naszego czasu (2 PM GMT).

Ten, kto pierwszy napisze, że kupuje nóż i potwierdzi to mailem na sale@brrknives.com, ten rezerwuje swój egzemplarz. Oczywiście noże mogą być indywidualizowane/customizowane, jednak wymaga to dodatkowych nakładów pracy i za to trzeba dopłacić. Wyceniam to przed wykonaniem indywidualnie dla każdego przypadku.

II. Drugą metodą nabycia noża są aukcje.

Planuję wykonywać noże w jakimś szalonym wykończeniu czy z dziwnych i niecodziennych dla mnie materiałów. Jeśli tylko będę w stanie chciałbym przeprowadzić 2 do 4 takich aukcji w roku.

Aukcje będą również ogłaszane jednocześnie w grupie, na Instagramie i forach.

III. Trzecia metoda to wystawy. W roku 2016 planuję być w Warszawie na zlocie knives.pl i w Gembloux w Belgii.

Wszystkie powyższe punkty oraz brak regularnej listy oczekujących mają na celu umożliwienie mi podnoszenia swoich umiejętności oraz na eksperymenty z materiałami, kształtami itp., a wszystko po to by dostarczać Wam noże najwyższej jakości.

Brr…

BrrKnives – Rafał Brzeski

ul. Bobrowa 5

59-220 Legnica (dolnośląskie)

POLSKA

kontakt:

brr(a)brrknives.com

EnglishPolish